
MIKROE
YHDISTYSJOHTO - PIN: 1 - 10KPL - 150MM
WIRE JUMPER FEMALE TO FEMALE 10PCS
Tuotekoodi: MIKROE-511-KPL
5,14 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | ECCEL |
| Koot | 90x50mm |
| Max. toimintavirta | 50mA |
| Virtalähteen jännite | 5V |
| Taajuus | 125kHz |
| Taajuus | 13,56MHz |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | antenni |
| Standardi | HITAG 1 |
| Standardi | I-CODE |
| Standardi | mifare 1k |
| Standardi | mifare 4k |
| Standardi | ULTRALIGHT |
| Standardi | UNIQUE |
| Yhteensopivat tuotteet | RWD-MICODE |
| Yhteensopivat tuotteet | RWD-MIFARE |
| Liittimen laji | koukku- |
| Liittimen laji | USB B |
| Käynnistyspiirin malli | RFID |
| Liitäntä | RS232 TTL |
| Liitäntä | USB |
| Toimintavirta | 25mA |








