
H&D Wireless
IOT MODUULI - BLUETOOTH: 5.0 - 16DBM - WIFI - SMD - 16X12X1,7MM
SPB228-D-1
Tuotekoodi: SPB228-D-1
42,66 €(Sis.alv)
33,99 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | H&D Wireless |
| Käynnistyspiirin malli | evaluointi- |
| Liitäntä | PCIe |
| Liitäntä | SDIO |
| Komponentit | SPB228 |
| Verkoston laji | WiFi |
| Koot | 22x30mm |
| Bluetoothin versio | 5.0 |
| Kaista | 2,4GHz |
| Kaista | 5GHz |
