
MIKROE
YHDISTYSJOHTO - PIN: 1 - 10KPL - 150MM
WIRE JUMPER FEMALE TO FEMALE 10PCS
Tuotekoodi: MIKROE-511-KPL
5,14 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SOMLABS |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Yhteensopivat tuotteet | CLW-2412-PLUG |
| Yhteensopivat tuotteet | USB-MICBM-1.8BK |
| Yhteensopivat tuotteet | U/UTP6-CCA-015WH |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | FlexCAN |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Komponentit | VisionCB-RT-STD |
| Komponentit | VisionSOM-RT |
| Kauppanimi | VisionSOM |
| Koot | 145x90x17mm |
| Virtalähteen jännite | 9...12V DC |
| Liittimen laji | FFC/FPC |
| Liittimen laji | piikki-pistorasia |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | SO DIMM 200 |
| Liittimen laji | USB A |
| Liittimen laji | USB micro |
| Käynnistyspiirin malli | ARM NXP |







