
MIKROE
YHDISTYSJOHTO - PIN: 1 - 10KPL - 150MM
WIRE JUMPER FEMALE TO FEMALE 10PCS
Tuotekoodi: MIKROE-511-KPL
5,14 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | SOMLABS |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Liitäntä | CSI |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | JTAG |
| Liitäntä | MIPI |
| Liitäntä | PCIe |
| Liitäntä | USB device |
| Liitäntä | USB Host |
| Komponentit | VisionCB-8MM-STD |
| Komponentit | X8MMQC1800C02G0SFC |
| Kauppanimi | VisionSOM |
| Koot | 160x100x17mm |
| Virtalähteen jännite | 9...12V DC |
| Liittimen laji | 2x20 piikki-pistorasia |
| Liittimen laji | MIPI-CSI |
| Liittimen laji | MIPI DSI |
| Liittimen laji | piikki-pistorasia |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | USB A |
| Liittimen laji | USB B micro |
| Setin sisältö | 12V DC 5A virtalähde |
| Setin sisältö | Ethernet-kaapeli |
| Setin sisältö | KAMODMMA8451Q |
| Setin sisältö | KAMODMPL3115A2 |
| Setin sisältö | KAMODPCA9533 |
| Setin sisältö | liitäntäkaapelit |
| Setin sisältö | USB kaapeli |
| Käynnistyspiirin malli | ARM NXP |







