
MIKROE
YHDISTYSJOHTO - PIN: 1 - 10KPL - 150MM
WIRE JUMPER FEMALE TO FEMALE 10PCS
Tuotekoodi: MIKROE-511-KPL
5,14 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | SOMLABS |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Yhteensopivat tuotteet | CLW-2412-PLUG |
| Yhteensopivat tuotteet | USB-MICBM-1.8BK |
| Yhteensopivat tuotteet | U/UTP6-CCA-015WH |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C256R256N1WB |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C256R256N0S |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C512R512N1WB |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C512R512N0SF |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C512R04GE1WB |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C512R04GE0SF |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C512RSD1WB |
| Yhteensopivat tuotteet | Y2792C512RSD0SF |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Kauppanimi | VisionSOM |
| Koot | 98x79x22mm |
| Virtalähteen jännite | 9...12V DC |
| Liittimen laji | FFC/FPC |
| Liittimen laji | pin-liitin x2 |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | ruuvi- |
| Liittimen laji | SO DIMM 200 |
| Liittimen laji | USB A x2 |
| Käynnistyspiirin malli | ARM NXP |







