- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ARDUINO Siirtoprotokolla WIFI Mikrokontrolleri R7FA6M5BH2CBG Setin sisältö prototyyppipiirilevy Tuotantosarja Portenta Koot 66,04x25,4mm D/A-muuntimien lukumäärä 12bit 2... Lue lisää
114,12 €(Sis.alv)
90,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABX00074
- Paino: 20.6 g
- Liitin: juotosalueet
- Liitin: USB C
- Liitin: koukku-
- Liitin: 80pin x2
- Valmistaja: ARDUINO
- Toimintajännite: 5V DC
- Tuotantosarja: Portenta
- Koot: 66,04x25,4mm
- Siirtoprotokolla: WIFI
- Setin sisältö: prototyyppipiirilevy
- Tilattavissa 24 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ARDUINO |
| Siirtoprotokolla | WIFI |
| Mikrokontrolleri | R7FA6M5BH2CBG |
| Setin sisältö | prototyyppipiirilevy |
| Tuotantosarja | Portenta |
| Koot | 66,04x25,4mm |
| D/A-muuntimien lukumäärä 12bit | 2 |
| Toimintajännite | 5V DC |
| WiFi | 2,4GHz |
| Bluetoothin versio | 5.0 |
| Liitin | 80pin x2 |
| Liitin | juotosalueet |
| Liitin | koukku- |
| Liitin | USB C |
| Liitäntä | ADC |
| Liitäntä | CAN |
| Liitäntä | DAC |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | JTAG |
| Liitäntä | PDM |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | SAI |
| Liitäntä | SPDIF |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | SWD |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB C |
| Komponentit | ESP32-C3-MINI-1U |
| Komponentit | LAN8742A |
| Komponentit | SE050C |
| Käynnistyspiirin malli | Arduino Pro |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M33 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €