- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEHITYSALUSTA - ARDUINO PRO - PROTOTYYPPIPIIRILEVY - PORTENTA - 85X56MM
PORTENTA HAT CARRIER



Valmistaja ARDUINO Toimintajännite 5V DC Setin sisältö prototyyppipiirilevy Tuotantosarja Portenta Koot 85x56mm Virtalähteen jännite 7...32V DC Liitäntä CAN FD Liitäntä Ethernet Liitäntä... Lue lisää
66,34 €(Sis.alv)
52,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ASX00049
- Paino: 52 g
- Liitin: ruuvi-
- Liitin: RJ45
- Liitin: microSD
- Liitin: USB A
- Liitin: MIPI DSI
- Liitin: koukku-
- Liitin: JTAG
- Valmistaja: ARDUINO
- Toimintajännite: 5V DC
- Tuotantosarja: Portenta
- Virtalähteen jännite: 7...32V DC
- Koot: 85x56mm
- Moduulin laji: laajennuskortti
- Setin sisältö: prototyyppipiirilevy
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ARDUINO |
| Toimintajännite | 5V DC |
| Setin sisältö | prototyyppipiirilevy |
| Tuotantosarja | Portenta |
| Koot | 85x56mm |
| Virtalähteen jännite | 7...32V DC |
| Liitäntä | CAN FD |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | I2C x3 |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART x3 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitin | JTAG |
| Liitin | koukku- |
| Liitin | microSD |
| Liitin | MIPI DSI |
| Liitin | RJ45 |
| Liitin | ruuvi- |
| Liitin | USB A |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00042 |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00045 |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00046 |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00049 |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00074 |
| Moduulin laji | laajennuskortti |
| Käynnistyspiirin malli | Arduino Pro |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €