- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEHITYSALUSTA - ARDUINO PRO - PROTOTYYPPIPIIRILEVY - LORA,LTE CAT 1
PORTENTA MAX CARRIER





Valmistaja ARDUINO Käynnistyspiirin malli Arduino Pro Setin sisältö prototyyppipiirilevy Komponentit CMWX1ZZABZ Komponentit SARA-R412M Liitäntä CAN Liitäntä I2C Liitäntä microSD Liitäntä... Lue lisää
584,02 €(Sis.alv)
465,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABX00043
- Paino: 0.15 kg
- Liitin: pin-liitin
- Liitin: RJ45
- Liitin: RJ11
- Liitin: microSD
- Liitin: RJ12
- Liitin: SMA x2
- Liitin: USB A x2
- Liitin: syöttö-
- Liitin: Jack 3,5mm x3
- Valmistaja: ARDUINO
- Toimintajännite: 3,3V DC
- Tuotantosarja: Portenta
- Virtalähteen jännite: 6...36V DC
- Koot: 101,6x101,6mm
- Siirtoprotokolla: LoRa
- Siirtoprotokolla: LTE CAT 1
- Setin sisältö: prototyyppipiirilevy
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ARDUINO |
| Käynnistyspiirin malli | Arduino Pro |
| Setin sisältö | prototyyppipiirilevy |
| Komponentit | CMWX1ZZABZ |
| Komponentit | SARA-R412M |
| Liitäntä | CAN |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | microSD |
| Liitäntä | PCIe |
| Liitäntä | RS232 / RS485 / RS422 |
| Liitäntä | USIM |
| Siirtoprotokolla | LoRa |
| Siirtoprotokolla | LTE CAT 1 |
| Tuotantosarja | Portenta |
| Toimintajännite | 3,3V DC |
| Mikrokontrolleri | STM32F405RG |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M4 |
| Koot | 101,6x101,6mm |
| Liitin | Jack 3,5mm x3 |
| Liitin | microSD |
| Liitin | pin-liitin |
| Liitin | RJ11 |
| Liitin | RJ12 |
| Liitin | RJ45 |
| Liitin | SMA x2 |
| Liitin | syöttö- |
| Liitin | USB A x2 |
| Virtalähteen jännite | 6...36V DC |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00042 |
| Yhteensopivat tuotteet | ABX00074 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €