
MIKROE
YHDISTYSJOHTO - PIN: 1 - 10KPL - 150MM
WIRE JUMPER FEMALE TO FEMALE 10PCS
Tuotekoodi: MIKROE-511-KPL
5,14 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ARDUINO |
| Setin sisältö | prototyyppipiirilevy |
| Komponentit | ATSAMD21G18 |
| Komponentit | NINA-W102 |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | WiFi |
| Liittimen laji | miniPCIe |
| Liittimen laji | piikki-pistorasia |
| Liittimen laji | USB B micro |
| Tuotantosarja | SAM D21 |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | Bluetooth Low Energy moduuli |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | mikrokontrollerin I/O linjat, sijoitettu piikkirimalle |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | WiFi-moduuli |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Koot | 61,5x25mm |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Toimintajännite | 3,3V DC |
| Muisti | 32kB SRAM |
| Muisti | 256kB FLASH |
| Bluetoothin versio | 4.2 |
| Käynnistyspiirin malli | Arduino Pro |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0+ |







