- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SUNDPLAST Asennus painettava Asennuselementin tyyppi kanne Rungon materiaali LDPE Rungon väri punainen Muoto pyöreä Korkeus 20mm Ulkohalkaisija 63mm laipan halkaisija 68,5mm... Lue lisää
6,41 €(Sis.alv)
5,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SP626
- Paino: 6 g
- Ulkohalkaisija: 63mm
- Korkeus: 20mm
- Asennus: painettava
- Valmistaja: SUNDPLAST
- Muoto: pyöreä
- laipan halkaisija: 68,5mm
- Tuotantosarja: SafeCAP
- Rungon materiaali: LDPE
- Versio: laippa-
- Versio: kartionuppi
- Rungon väri: punainen
- Asennuselementin tyyppi: kanne
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | SUNDPLAST |
| Asennus | painettava |
| Asennuselementin tyyppi | kanne |
| Rungon materiaali | LDPE |
| Rungon väri | punainen |
| Muoto | pyöreä |
| Korkeus | 20mm |
| Ulkohalkaisija | 63mm |
| laipan halkaisija | 68,5mm |
| Tuotantosarja | SafeCAP |
| Versio | kartionuppi |
| Versio | laippa- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista