- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAKSOISKYTKIN - 22MM - PUNAINEN/VIHREÄ - KYLLÄ - IP65 - LITTEÄ - AS: 2
RRJDTLRGRBW_0003

Valmistaja SCHLEGEL Asennusaukon koot 22,5x47,5mm Tiivistysluokka IP65 Näppäinmuoto litteä Valaistus kyllä Huomio! Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. Tuotantosarja RONTRON-R-JUWEL Näppäimen... Lue lisää
38,36 €(Sis.alv)
30,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RRJDTLRGRBW-0003
- Paino: 12.8 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kytkinten ominaisuudet: symbolin kanssa
- Valmistaja: SCHLEGEL
- Asennusaukon koot: 22,5x47,5mm
- Tuotantosarja: RONTRON-R-JUWEL
- Kytkimen tyyppi: tupla
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Näppäimen merkintä: O-I
- Valaistus: kyllä
- Näppimen väri: punainen/vihreä
- Näppäinmuoto: litteä
- Näppäimen isku: 3mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAKSOISKYTKIN - 22MM - PUNAINEN/VIHREÄ - KYLLÄ - IP65 - LITTEÄ - AS: 2 RRJDTLRGRBW_0003
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHLEGEL |
| Asennusaukon koot | 22,5x47,5mm |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Näppäinmuoto | litteä |
| Valaistus | kyllä |
| Huomio! | Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. |
| Tuotantosarja | RONTRON-R-JUWEL |
| Näppäimen isku | 3mm |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Näppimen väri | punainen/vihreä |
| Näppäimen merkintä | O-I |
| Kytkinten ominaisuudet | symbolin kanssa |
| Kytkimen tyyppi | tupla |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista