- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELEKTROKABEL Johdon tyyppi virta- Johdon laji YKY Kaapelin rakenne 3G1mm2 Johdon poikkileikkauksen muoto pyöreä Johtimen rakenne rautamonisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä... Lue lisää
14,61 €(Sis.alv)
11,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EK-YKY-3X1
- Paino: 0.11 kg
- Nimellisjännite: 1kV
- Nimellisjännite: 0,6kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: ELEKTROKABEL
- Johdon ulkohalkaisija: 9,3mm
- Johdon poikkileikkauksen muoto: pyöreä
- Johdon laji: YKY
- Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: rautalanka
- johtojen käyttö: maan alle sijoittamista varten
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tehdaspakkaus: 100m
- Pakkauskoko: 5 m
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ELEKTROKABEL |
| Johdon tyyppi | virta- |
| Johdon laji | YKY |
| Kaapelin rakenne | 3G1mm2 |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | pyöreä |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | musta |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Johtimen käyttötarkoitus | maan alle sijoittamista varten |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johdon ulkohalkaisija | 9,3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista