- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELEKTROKABEL Johdon tyyppi virta- Johdon laji YDY Kaapelin rakenne 4G1mm2 Johdon poikkileikkauksen muoto litteä Johtimen rakenne rautamonisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 4... Lue lisää
18,05 €(Sis.alv)
14,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EK-YDYP-4X1
- Paino: 0.11 kg
- Nimellisjännite: 450V
- Nimellisjännite: 750V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: ELEKTROKABEL
- Johdon poikkileikkauksen muoto: litteä
- Johdon sisämitat: 6,1x15,4mm
- Johdon laji: YDY
- Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: rautalanka
- Tehdaspakkaus: 100m
- Pakkauskoko: 5 m
- Tilattavissa 24 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ELEKTROKABEL |
| Johdon tyyppi | virta- |
| Johdon laji | YDY |
| Kaapelin rakenne | 4G1mm2 |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | litteä |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Nimellisjännite | 450V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johdon sisämitat | 6,1x15,4mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €