JOHTO - S/FTP - 4X2X26AWG - TEOLLISUUS-ETHERNET - 6A - CU - PVC
JOHTO - S/FTP - 4X2X26AWG - TEOLLISUUS-ETHERNET - 6A - CU - PVC - Teollisuuden Ethernet-kaapelit - 09456000521 - 1
Valmistaja HARTING Johdon tyyppi datasiirtoon Johdon laji S/FTP Kaapelin rakenne 4x2x26AWG Johtimen käyttötarkoitus Teollisuus-Ethernet Luokka: Ethernet Cat 6a Johtimen rakenne monisäikeinen Langan... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 09456000521
  • Paino: 27.5 kg
  • Nimellisjännite: 100V AC
  • Johdon eristemateriaali: PVC
  • Eristeen väri: musta
  • Toimintalämpötila: -20...80°C
  • Valmistaja: HARTING
  • Yhteensopivuus normin kanssa: UL 20276
  • Johdon ulkohalkaisija: 6,6mm
  • Langan halkaisija: 26AWG
  • Luokka: Ethernet: Cat 6a
  • Johdon laji: S/FTP
  • Langan rakenne: lanka
  • johtojen käyttö: Teollisuus-Ethernet
  • parien määrä: 4
  • Tehdaspakkaus: 500m
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaHARTING
Johdon tyyppidatasiirtoon
Johdon lajiS/FTP
Kaapelin rakenne4x2x26AWG
Johtimen käyttötarkoitusTeollisuus-Ethernet
Luokka: EthernetCat 6a
Johtimen rakennemonisäikeinen
Langan lajiCu
Johtimien lukumäärä8
parien määrä4
Langan halkaisija26AWG
Suojan rakenneAl muovi
Suojan rakennetinattu kuparipunos
Suojan rakennetuplasuojattu
Johdon eristemateriaaliPVC
Eristeen värimusta
Toimintalämpötila-20...80°C
Johdon ulkohalkaisija6,6mm
Pakkauksen sisältö500m
Johtojen ominaisuudetpareittain kierretyt johtimet
Materiaalin tyyppiei etene liekkiä
YhteensopivuusnormiUL 20276
Nimellisjännite100V AC