JOHTO - S/FTP - 4X2X26AWG - 7 - CU - FRNC - MUSTA - ØJOH: 7,1MM
JOHTO - S/FTP - 4X2X26AWG - 7 - CU - FRNC - MUSTA - ØJOH: 7,1MM - Teollisuuden Ethernet-kaapelit - 09456000523 - 1
Valmistaja HARTING Johdon tyyppi datasiirtoon Johdon laji S/FTP Kaapelin rakenne 4x2x26AWG Johtimen käyttötarkoitus merisovellukset Johtimen käyttötarkoitus sisäkäyttöön Johtimen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 09456000523
  • Paino: 38 kg
  • Resistanssi: UV-säteet
  • Resistanssi: suurin osa öljyistä
  • Johdon eristemateriaali: FRNC
  • Eristeen väri: musta
  • Toimintalämpötila: -40...80°C
  • Valmistaja: HARTING
  • Johdon ulkohalkaisija: 7,1mm
  • Langan halkaisija: 26AWG
  • Luokka: Ethernet: Cat 7
  • Johdon laji: S/FTP
  • Langan rakenne: lanka
  • johtojen käyttö: ulkokäyttöön
  • johtojen käyttö: sisäkäyttöön
  • johtojen käyttö: tiedonsiirto
  • johtojen käyttö: teollisuussovellukset
  • johtojen käyttö: merisovellukset
  • parien määrä: 4
  • Tehdaspakkaus: 500m
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaHARTING
Johdon tyyppidatasiirtoon
Johdon lajiS/FTP
Kaapelin rakenne4x2x26AWG
Johtimen käyttötarkoitusmerisovellukset
Johtimen käyttötarkoitussisäkäyttöön
Johtimen käyttötarkoitusteollisuuden sovellukset
Johtimen käyttötarkoitustiedonsiirto
Johtimen käyttötarkoitusulkokäyttöön
Luokka: EthernetCat 7
Johtimen rakennemonisäikeinen
Langan lajiCu
Johtimien lukumäärä8
parien määrä4
Langan halkaisija26AWG
Suojan rakenneAl-PET-muovi
Suojan rakennetinattu kuparipunos
Suojan rakennetuplasuojattu
Johdon eristemateriaaliFRNC
Eristeen värimusta
Toimintalämpötila-40...80°C
Resistanssisuurin osa öljyistä
ResistanssiUV-säteet
Johdon ulkohalkaisija7,1mm
Pakkauksen sisältö500m
Johtojen ominaisuudetpareittain kierretyt johtimet
Materiaalin tyyppiei etene liekkiä
Tuotteen liitteet:
Yhteensopivat tuotteet
PURISTUSTYÖKALU - 180MM - KRONE - Krimppauspihdit - muut - CK-495033 - 1
PURISTUSTYÖKALU - 180MM - KRONE