- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ALPHA WIRE Johdon tyyppi ohjausjohto Tuotantosarja Pro-Tekt Kaapelin rakenne 15x2x22AWG Suojan rakenne Al-PET-muovi Suojan rakenne suojattu Nimellisjännite 0,3kV Johdon eristemateriaali... Lue lisää
1202,42 €(Sis.alv)
958,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: B964152-GE033
- Paino: 20.53 kg
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: tummanharmaa
- Toimintalämpötila: -30...105°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2464
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL CM
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 10002
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60332-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: C(UL) TYPE CMG FT4
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60332-2
- Tuotantosarja: Pro-Tekt
- Johdon ulkohalkaisija: 11,43mm
- Langan halkaisija: 22AWG
- Langan rakenne: lanka
- parien määrä: 15
- Tehdaspakkaus: 100m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - PRO-TEKT - 15X2X22AWG - SUOJATTU,AL-PET-MUOVI - PVC - 300V B964152 GE033
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Tuotantosarja | Pro-Tekt |
| Kaapelin rakenne | 15x2x22AWG |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 30 |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 11,43mm |
| Toimintalämpötila | -30...105°C |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 22AWG |
| Pakkauksen sisältö - ft | 328ft |
| parien määrä | 15 |
| Yhteensopivuusnormi | C(UL) TYPE CMG FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60332-1 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60332-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2464 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 10002 |
| Yhteensopivuusnormi | UL CM |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Johtimen rakenne | 7/30AWG |
| Langan halkaisija | 22AWG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista