- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TKD Johdon tyyppi ohjausjohto Johdon laji FLAME-JZ-H Kaapelin rakenne 7G0,75mm2 Suojan rakenne suojaamaton Nimellisjännite 300V Nimellisjännite 500V Johdon eristemateriaali FRNC Langan... Lue lisää
31,44 €(Sis.alv)
25,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKD-1002442
- Paino: 0.1 kg
- Resistanssi: korroosio
- Resistanssi: tuli
- Resistanssi: liekki
- Nimellisjännite: 500V
- Nimellisjännite: 300V
- Johdon eristemateriaali: FRNC
- Eristeen väri: harmaa
- Toimintalämpötila: -5...70°C
- Valmistaja: TKD
- Johdon ulkohalkaisija: 7,7mm
- Johdon laji: FLAME-JZ-H
- Langan poikkileikkaus: 0,75mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- johtojen käyttö: palovaroitinjärjestelmät
- johtojen käyttö: koneiden ohjaamot
- johtojen käyttö: tiedon- ja voimansiirto
- Pakkauskoko: 5 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO: OHJAUSJOHTO - FLAME-JZ-H - 7G0,75MM2 - ERISTYS: FRNC - LANKA: CU 1002442
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TKD |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | FLAME-JZ-H |
| Kaapelin rakenne | 7G0,75mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | FRNC |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 7 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,7mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Toimintalämpötila | -5...70°C |
| Resistanssi | korroosio |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | tuli |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | palovaroitinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | tiedon- ja voimansiirto |
| CPR-normi | Dca |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista