JOHTO - LIYCY A - 2X26AWG - SUOJATTU,TINATTU KUPARIPUNOS - PVC - 300V
JOHTO - LIYCY A - 2X26AWG - SUOJATTU,TINATTU KUPARIPUNOS - PVC - 300V - Suojatut moninapakaapelit - LIYCY-A-2X26AWG - 1
Valmistaja LAPP Johdon tyyppi datasiirtoon Johdon laji LiYCY A Kaapelin rakenne 2x26AWG Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Langan laji tinatut Johtimien lukumäärä 2 Johtimien merkintä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LIYCY-A-2X26AWG
  • Paino: 28.6 g
  • Nimellisjännite: 300V
  • Johdon eristemateriaali: PVC
  • Eristeen väri: tummanharmaa
  • Toimintalämpötila: -5...70°C
  • Valmistaja: LAPP
  • Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
  • Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2464
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA FT1
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA AWM I/II A
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA C22.2
  • Yhteensopivuus normin kanssa: UL 758
  • Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60332-1-2
  • Yhteensopivuus normin kanssa: FT1
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA AWM I/II A/B
  • Johdon ulkohalkaisija: 4,3mm
  • Langan halkaisija: 26AWG
  • Johdon laji: LiYCY A
  • Langan rakenne: lanka
  • normi: VW-1
  • normi: CSA FT1
  • normi: UL 2464
  • normi: CSA AWM I/II A
  • johtojen käyttö: tiedonsiirto
  • johtojen käyttö: automatiikka
  • johtojen käyttö: koneiden ohjaamot
m
ValmistajaLAPP
Johdon tyyppidatasiirtoon
Johdon lajiLiYCY A
Kaapelin rakenne2x26AWG
Johtimen rakennemonisäikeinen
Langan lajiCu
Langan lajitinatut
Johtimien lukumäärä2
Johtimien merkintävärikkäät, ilman värien toistamista
Suojan rakennesuojattu
Suojan rakennetinattu kuparipunos
Johdon eristemateriaaliPVC
Eristeen väritummanharmaa
Nimellisjännite300V
Materiaalin tyyppiei etene liekkiä
Toimintalämpötila-5...70°C
Johtimen käyttötarkoitusautomatiikka
Johtimen käyttötarkoituskoneiden ohjaamot
Johtimen käyttötarkoitustiedonsiirto
Johdon ulkohalkaisija4,3mm
Maadoitusjohdinei ole
YhteensopivuusnormiCSA AWM I/II A
YhteensopivuusnormiCSA AWM I/II A/B
YhteensopivuusnormiCSA C22.2
YhteensopivuusnormiCSA FT1
YhteensopivuusnormiFT1
YhteensopivuusnormiIEC 60332-1-2
YhteensopivuusnormiUL 758
YhteensopivuusnormiUL 2464
YhteensopivuusnormiVW-1
Langan halkaisija26AWG
LisätiedotUL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "JOHTO - LIYCY A - 2X26AWG - SUOJATTU,TINATTU KUPARIPUNOS - PVC - 300V" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä