- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
JOHTO - H07V-K - CU - 70MM2 - PVC - KELTAINEN - 450V,750V - LUOKKA: 5
95901564028494



Valmistaja ELTRIM Johdon tyyppi asennusjohto Johdon laji H07V-K Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 1 Johtimen poikkileikkaus 70mm2 Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
27727,89 €(Sis.alv)
22093,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: H07V-K-7000-YL
- Paino: 0.67 kg
- Nimellisjännite: 450V
- Nimellisjännite: 750V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: keltainen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: ELTRIM
- Johdon ulkohalkaisija: 16mm
- Johdon laji: H07V-K
- Langan poikkileikkaus: 70mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Pakkauskoko: 1000 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - H07V-K - CU - 70MM2 - PVC - KELTAINEN - 450V,750V - LUOKKA: 5 95901564028494
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELTRIM |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Johdon laji | H07V-K |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johtimen poikkileikkaus | 70mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | keltainen |
| Nimellisjännite | 450V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 16mm |
| CPR-normi | Eca |
| Kaapelin rakenne | 1x70mm2 |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista