- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TKD Johdon eristemateriaali LSZH Yhteensopivuusnormi EN 50525-2-21 Johdon laji H07RN-F Materiaalin tyyppi halogeeniton Resistanssi mekaanisia vaurioita vastaan Resistanssi otsoni... Lue lisää
151,53 €(Sis.alv)
120,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKD-3500847
- Paino: 0.9 kg
- Resistanssi: useimmat voiteluaineet
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: vesi
- Resistanssi: otsoni
- Resistanssi: mekaanisia vaurioita vastaan
- Resistanssi: säteily
- Nimellisjännite: 450V
- Nimellisjännite: 450/750V
- Nimellisjännite: 750V
- Johdon eristemateriaali: LSZH
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -50...90°C
- Valmistaja: TKD
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 50525-2-21
- Johdon ulkohalkaisija: 20,9...26,5mm
- Johdon poikkileikkauksen muoto: pyöreä
- Johdon laji: H07RN-F
- Langan poikkileikkaus: 10mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- normi: H07RN-F
- johtojen käyttö: automatiikka
- johtojen käyttö: maanviljelyskoneiden komponentit
- johtojen käyttö: tuotantolinjojen työkalut
- Pakkauskoko: 5 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - H07RN-F - 4G10MM2 - PYÖREÄ - CU - LSZH - MUSTA - 450V,750V 3500847
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TKD |
| Johdon eristemateriaali | LSZH |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50525-2-21 |
| Johdon laji | H07RN-F |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Resistanssi | otsoni |
| Resistanssi | säteily |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Resistanssi | vesi |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon tyyppi | virta- |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | pyöreä |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän |
| Toimintalämpötila | -50...90°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 10mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 20,9...26,5mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4G10mm2 |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Nimellisjännite | 450V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Johtimen käyttötarkoitus | automatiikka |
| Johtimen käyttötarkoitus | maanviljelyskoneiden komponentit |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Langan laji | Cu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista