
BITNER
JOHTO - BIT 500 CY - 18G1MM2 - SUOJATTU,TINATTU KUPARIPUNOS - PVC
S54346
Tuotekoodi: BITNER-S54346
18,83 €(Sis.alv)
15,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m



| Valmistaja | TKD |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | H05VVH6-F |
| Kaapelin rakenne | 18G1mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 18 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Eristeen väri | musta |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -5...60°C |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen käyttötarkoitus | automatiikka |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | nosturilaitteet |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Johdon sisämitat | 4,7x51,2mm |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | litteä |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50214 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60332-1 |






















