- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELTRIM Johdon tyyppi asennusjohto Johdon laji H05V-U Johtimen poikkileikkaus 0,75mm2 Johtimen rakenne rautamonisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 1 Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
40,52 €(Sis.alv)
32,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: H05V-U-075-YL
- Paino: 10.5 g
- Nimellisjännite: 500V
- Nimellisjännite: 300V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: keltainen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: ELTRIM
- Johdon ulkohalkaisija: 2,3mm
- Johdon laji: H05V-U
- Langan poikkileikkaus: 0,75mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: rautalanka
- Tehdaspakkaus: 100m
- Pakkauskoko: 100 m
- Tilattavissa 8 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ELTRIM |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Johdon laji | H05V-U |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | keltainen |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,3mm |
| CPR-normi | Eca |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Kaapelin rakenne | 1x0,75mm2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €