- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
JOHTO - H05V-K - CU - 0,5MM2 - PVC - KELTAINEN-VIHREÄ - 300V,500V
H05V-K0.50/500-GY



Valmistaja MANEX Johdon tyyppi asennusjohto Johdon laji H05V-K Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 1 Johtimen poikkileikkaus 0,5mm2 Johdon eristemateriaali PVC... Lue lisää
159,64 €(Sis.alv)
127,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: H05V-K0.50500-GY
- Paino: 2.2 g
- Nimellisjännite: 500V
- Nimellisjännite: 300V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: keltainen-vihreä
- Toimintalämpötila: max. 70°C
- Valmistaja: Manex
- Pakkauksen tyyppi: kela
- Johdon ulkohalkaisija: 2,1...2,5mm
- Johdon laji: H05V-K
- Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Tehdaspakkaus: 500m
- Pakkauskoko: 500 m
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | MANEX |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Johdon laji | H05V-K |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | keltainen-vihreä |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Toimintalämpötila | max. 70°C |
| Pakkauksen sisältö | 500m |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,1...2,5mm |
| Pakkaus | kela |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Kaapelin rakenne | 1x0,5mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €