H05V-K0.50/500-GY
JOHTO - H05V-K - CU - 0,5MM2 - PVC - KELTAINEN-VIHREÄ - 300V,500V - Yksisäikeiset asennuskaapelit - H05V-K0.50500-GY - 1
  • Tuotekoodi: H05V-K0.50500-GY
  • Paino: 2.2 g
  • Nimellisjännite: 500V
  • Nimellisjännite: 300V
  • Johdon eristemateriaali: PVC
  • Eristeen väri: keltainen-vihreä
  • Toimintalämpötila: max. 70°C
  • Valmistaja: Manex
  • Pakkauksen tyyppi: kela
  • Johdon ulkohalkaisija: 2,1...2,5mm
  • Johdon laji: H05V-K
  • Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
  • Langan rakenne: lanka
  • Tehdaspakkaus: 500m
  • Pakkauskoko: 500 m
pkt
ValmistajaMANEX
Johdon tyyppiasennusjohto
Johdon lajiH05V-K
Johtimen rakennemonisäikeinen
Langan lajiCu
Johtimien lukumäärä1
Johtimen poikkileikkaus0,5mm2
Johdon eristemateriaaliPVC
Eristeen värikeltainen-vihreä
Nimellisjännite300V
Nimellisjännite500V
Toimintalämpötilamax. 70°C