
MOLEX
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - 44915 - PIN: 8 - CAT: 6 - KULLATTU - 8P8C - JOHTOON
44915-0001
Tuotekoodi: MX-44915-0001
2,03 €(Sis.alv)
1,62 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BELDEN |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 24AWG |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1666 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 21047 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johdon ulkohalkaisija | 8,51mm |
| parien määrä | 4 |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x23AWG |
| Langan halkaisija | 23AWG |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Pakkauksen sisältö | 305m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 1000ft |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Luokka: Ethernet | Cat 6 |
| Langan laji | Cu |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | Eca |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon laji | F/UTP |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |




























