
HARTING
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - PIN: 4 - CAT: 5 - SUOJATTU - 8P4C - ØJOH: 4,5÷8MM
09451511120
Tuotekoodi: 09451511120
24,45 €(Sis.alv)
19,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon laji | ETHERLINE® TRAY |
| Luokka: Ethernet | Cat 5 |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | vihreä |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Kaapelin rakenne | 2x2x22AWG |
| Nimellisjännite | 125V |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Resistanssi | liekki |
| Johtojen ominaisuudet | itsekantava |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| parien määrä | 2 |
| Johtimen käyttötarkoitus | automatiikka |
| Johtimen käyttötarkoitus | PROFINET |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,8mm |
| CPR-normi | ei luokitusta |







