
PURISTUSTYÖKALU - 180MM - KRONE
495033
Tuotekoodi: CK-495033
49,02 €(Sis.alv)
39,06 €(alv 0%)
Tilattavissa 10 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LAPP |
| Toimintalämpötila | -45...90°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,6mm |
| Kaapelin rakenne | 1x4x0,5mm2 |
| parien määrä | 2 |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Nimellisjännite | 125V |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Luokka: Ethernet | Cat 5e |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johdon eristemateriaali | ristiinlinkitetty kopolymeeri |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherCAT |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherNet/IP |
| Johtimen käyttötarkoitus | rautatieteollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Yhteensopivuusnormi | EN 45545-2 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50264-3-2 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50305 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50525-1 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-3-25 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61034-2 |
| Johdon laji | ETHERLINE® TRAIN |
| Johdon laji | SF/UTP |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | otsoni |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | useimmat emäkset |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Eristeen väri | musta |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |



