
Neutrik
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - ETHERCON - PIN: 8 - CAT: 6A - SUOJAAMATTOMAT
NE8MX6-B
Tuotekoodi: NTR-NE8MX6B
23,79 €(Sis.alv)
18,96 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon laji | ETHERLINE® HEAT |
| Johdon laji | S/FTP |
| Luokka: Ethernet | Cat 6a |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Suojan rakenne | Al-PET muovilla suojatut parit |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Eristeen väri | keltainen |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Nimellisjännite | 125V |
| Johtimen käyttötarkoitus | elintarviketeollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | PROFINET |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Resistanssi | ilmakehän olosuhteiden vaikutus |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa liuottimia |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Johdon ulkohalkaisija | 8,1mm |
| parien määrä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x24AWG |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
















































