
LOGILINK
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - PIN: 8 - CAT: 6A,7,7A,CAT 8.1 - SUOJATTU - 8P8C
MP0033
Tuotekoodi: LOG-MP0033
2,28 €(Sis.alv)
1,82 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon laji | ETHERLINE® Cat.7 |
| Johdon laji | S/FTP |
| Luokka: Ethernet | Cat 7 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | Al-PET muovilla suojatut parit |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | vihreä |
| Langan halkaisija | 23AWG |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Yhteensopivuusnormi | CSA FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 13 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Nimellisjännite | 125V |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherCAT |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherNet/IP |
| Johtimen käyttötarkoitus | PROFINET |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johdon ulkohalkaisija | 8,7mm |
| parien määrä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x23AWG |
| Johtimien lukumäärä | 8 |




