- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LAPP Johdon laji ETHERLINE® Cat.6a Johdon laji SF/UTP Luokka: Ethernet Cat 6a Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Suojan rakenne Al muovi Suojan rakenne tinattu kuparipunos... Lue lisää
17,66 €(Sis.alv)
14,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ETH-2170588
- Paino: 70.1 g
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: suurin osa liuottimia
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: liekki
- Resistanssi: öljyt
- Nimellisjännite: 125V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: vihreä
- Toimintalämpötila: -5...50°C
- Valmistaja: LAPP
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 1581
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 758
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 21694
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60332-1-2
- Yhteensopivuus normin kanssa: FT2
- Johdon ulkohalkaisija: 7,6mm
- Langan halkaisija: 26AWG
- Luokka: Ethernet: Cat 6a
- Johdon laji: SF/UTP
- Johdon laji: ETHERLINE® Cat.6a
- Langan rakenne: lanka
- parien määrä: 4
- Tilattavissa yli 50 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon laji | ETHERLINE® Cat.6a |
| Johdon laji | SF/UTP |
| Luokka: Ethernet | Cat 6a |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | vihreä |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Toimintalämpötila | -5...50°C |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Yhteensopivuusnormi | FT2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1581 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 21694 |
| Nimellisjännite | 125V |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | öljyt |
| Resistanssi | suurin osa liuottimia |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,6mm |
| parien määrä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x26AWG |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €