
PURISTUSTYÖKALU - 180MM - KRONE
495033
Tuotekoodi: CK-495033
49,02 €(Sis.alv)
39,06 €(alv 0%)
Tilattavissa 9 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon laji | ETHERLINE® Cat.5e |
| Johdon laji | SF/UTP |
| Luokka: Ethernet | Cat 5e |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Eristeen väri | turkoosi |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| parien määrä | 2 |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherCAT |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherNet/IP |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Kaapelin rakenne | 2x2x26AWG |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Yhteensopivuusnormi | CSA FT2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 21576 |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,9mm |
| Nimellisjännite | 125V |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Resistanssi | mineraaliöljyt |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |



