
PARTEX
MERKIT - MERKINTÄ: TYHJÄ - 5÷6,2MM - PVC - KELTAINEN - -30÷60°C - PTC-40
PTC40015A4
Tuotekoodi: PTC40015A4
27,63 €(Sis.alv)
22,02 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon laji | ETHERLINE® Cat.5e |
| Luokka: Ethernet | Cat 5e |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | musta |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Nimellisjännite | 125V |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherNet/IP |
| Johtimen käyttötarkoitus | PROFINET |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtojen ominaisuudet | itsekantava |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,2mm |
| parien määrä | 2 |
| Kaapelin rakenne | 2x2x22AWG |
| Johtimien lukumäärä | 4 |





