- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALPHA WIRE Johdon tyyppi asennusjohto Tuotantosarja EcoWire® Plus Johdon laji EcoGen® Johdon laji HookUp Wire Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 1... Lue lisää
71,32 €(Sis.alv)
56,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6822-GR005
- Paino: 81 g
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: MPPE
- Eristeen väri: vihreä
- Toimintalämpötila: -40...110°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Tuotantosarja: EcoWire® Plus
- Johdon ulkohalkaisija: 1,01mm
- Langan halkaisija: 24AWG
- Johdon laji: HookUp Wire MPPE
- Johdon laji: HookUp Wire
- Johdon laji: EcoGen®
- Langan rakenne: lanka
- Tehdaspakkaus: 30,5m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - ECOWIRE® PLUS - ECOGEN®,HOOKUP WIRE - CU - 24AWG - MPPE 6822 GR005
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Tuotantosarja | EcoWire® Plus |
| Johdon laji | EcoGen® |
| Johdon laji | HookUp Wire |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Johdon eristemateriaali | MPPE |
| Eristeen väri | vihreä |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Toimintalämpötila | -40...110°C |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Johdon ulkohalkaisija | 1,01mm |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Kaapelin rakenne | 1x24AWG |
| Pakkauksen sisältö - ft | 100ft |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista