- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
JOHTO - DATA TUFF®,SF/UTP - 4X2X26AWG - ULKOKÄYTTÖÖN - 6A - LANKA - CU
IEA005 0101000



Valmistaja BELDEN Johdon laji Data Tuff® Johdon laji SF/UTP Johdon eristemateriaali elastomeeri termoplastinen TPE Eristeen väri musta Johtimien lukumäärä 8 Johtimen rakenne monisäikeinen... Lue lisää
7624,63 €(Sis.alv)
6075,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IEA005.0101000
- Paino: 59.5 g
- Johdon eristemateriaali: elastomeeri termoplastinen TPE
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: BELDEN
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2463
- Johdon ulkohalkaisija: 7,36mm
- Langan halkaisija: 26AWG
- Luokka: Ethernet: Cat 6a
- Johdon laji: SF/UTP
- Johdon laji: Data Tuff®
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- parien määrä: 4
- Tehdaspakkaus: 305m
- Pakkauskoko: 305 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - DATA TUFF®,SF/UTP - 4X2X26AWG - ULKOKÄYTTÖÖN - 6A - LANKA - CU IEA005 0101000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BELDEN |
| Johdon laji | Data Tuff® |
| Johdon laji | SF/UTP |
| Johdon eristemateriaali | elastomeeri termoplastinen TPE |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2463 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johtimien merkintä | värikkäät, värien toistamisen kanssa |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,36mm |
| parien määrä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x26AWG |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Pakkauksen sisältö | 305m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 1000ft |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Luokka: Ethernet | Cat 6a |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista