- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SYNFLEX Langan laji Cu Langan laji tinatut Materiaalin tyyppi ei etene liekkiä Materiaalin tyyppi halogeeniton Eristeen väri punainen Johtimen rakenne monisäikeinen Resistanssi liekki... Lue lisää
16,16 €(Sis.alv)
12,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3610-0600-15
- Paino: 64.5 g
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: liekki
- Nimellisjännite: 750V
- Nimellisjännite: 470V
- Johdon eristemateriaali: XLPO
- Johdon eristemateriaali: ristisilloitettu polyolefiinikopolymeeri
- Eristeen väri: punainen
- Toimintalämpötila: -55...145°C
- Valmistaja: SYNFLEX
- Tuotantosarja: BETAtherm® 145
- Langan poikkileikkaus: 6mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Tilattavissa yli 50 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | SYNFLEX |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Eristeen väri | punainen |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Johdon eristemateriaali | ristisilloitettu polyolefiinikopolymeeri |
| Johdon eristemateriaali | XLPO |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Toimintalämpötila | -55...145°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 6mm2 |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Kaapelin rakenne | 1x6mm2 |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Tuotantosarja | BETAtherm® 145 |
| Nimellisjännite | 470V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €