- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SYNFLEX Langan laji Cu Langan laji tinatut Materiaalin tyyppi ei etene liekkiä Materiaalin tyyppi halogeeniton Eristeen väri violetti Johtimen rakenne monisäikeinen Resistanssi liekki... Lue lisää
5,13 €(Sis.alv)
4,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3610-0150-23
- Paino: 20 g
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: liekki
- Nimellisjännite: 750V
- Nimellisjännite: 470V
- Johdon eristemateriaali: XLPO
- Johdon eristemateriaali: ristisilloitettu polyolefiinikopolymeeri
- Eristeen väri: violetti
- Toimintalämpötila: -55...145°C
- Valmistaja: SYNFLEX
- Tuotantosarja: BETAtherm® 145
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - BETATHERM® 145 - 1X1,5MM2 - CU - VIOLETTI - -55÷145°C 3610 0150 23
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SYNFLEX |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Eristeen väri | violetti |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Johdon eristemateriaali | ristisilloitettu polyolefiinikopolymeeri |
| Johdon eristemateriaali | XLPO |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Toimintalämpötila | -55...145°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Kaapelin rakenne | 1x1,5mm2 |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Tuotantosarja | BETAtherm® 145 |
| Nimellisjännite | 470V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista