JOHTO - ALPHA ESSENTIAL DATA&BUS - 1X2X22AWG - CU - PVC - MUSTA
6454 BK005
JOHTO - ALPHA ESSENTIAL DATA&BUS - 1X2X22AWG - CU - PVC - MUSTA - ATK-kaapelit - 6454-BK005 - 1
  • Tuotekoodi: 6454-BK005
  • Paino: 2.35 kg
  • Nimellisjännite: 0,3kV
  • Johdon eristemateriaali: PVC
  • Eristeen väri: musta
  • Toimintalämpötila: -20...60°C
  • Valmistaja: ALPHA WIRE
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA CM FT1
  • Tuotantosarja: Alpha Essential Data&Bus
  • Johdon ulkohalkaisija: 7,62mm
  • Langan rakenne: lanka
  • johtojen käyttö: PROFIBUS
  • johtojen käyttö: RS485
  • johtojen käyttö: FIELDBUS
  • parien määrä: 1
  • Tehdaspakkaus: 30,5m
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaALPHA WIRE
Toimintalämpötila-20...60°C
Eristeen värimusta
Johtojen ominaisuudetpareittain kierretyt johtimet
Johdon eristemateriaaliPVC
Pohjatinattu kuparimonisäikeinen 22AWG
Johtimien merkintävärikkäät
Johdon ulkohalkaisija7,62mm
parien määrä1
Kaapelin rakenne1x2x22AWG
Johtimien lukumäärä2
Nimellisjännite0,3kV