JOHTO - ALPHA ESSENTIAL DATA&BUS - 1X2X15AWG,1X2X18AWG - LANKA - CU
6451 SL001
JOHTO - ALPHA ESSENTIAL DATA&BUS - 1X2X15AWG,1X2X18AWG - LANKA - CU - ATK-kaapelit - 6451-SL001 - 1
Valmistaja ALPHA WIRE Johdon tyyppi datasiirtoon Johdon laji Alpha Essential Data&Bus Kaapelin rakenne 1x2x15AWG Kaapelin rakenne 1x2x18AWG Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Langan laji... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 6451-SL001
  • Paino: 61.24 kg
  • Resistanssi: UV-säteet
  • Nimellisjännite: 0,3kV
  • Johdon eristemateriaali: PVC
  • Eristeen väri: tummanharmaa
  • Toimintalämpötila: -20...75°C
  • Valmistaja: ALPHA WIRE
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA CMG FT4
  • Yhteensopivuus normin kanssa: C(UL) TYPE CMG
  • Yhteensopivuus normin kanssa: CSA AWM I/II A
  • Yhteensopivuus normin kanssa: UL 20201
  • Johdon ulkohalkaisija: 12,19mm
  • Langan halkaisija: 18AWG
  • Langan halkaisija: 15AWG
  • Johdon laji: Alpha Essential Data&Bus
  • Langan rakenne: lanka
  • johtojen käyttö: tiedonsiirto
  • johtojen käyttö: Teollisuus-Ethernet
  • johtojen käyttö: teollisuussovellukset
  • johtojen käyttö: DeviceNet
  • johtojen käyttö: DeviceNet teollisuusverkot
  • parien määrä: 2
  • Tehdaspakkaus: 305m
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaALPHA WIRE
Johdon tyyppidatasiirtoon
Kaapelin rakenne1x2x15AWG
Kaapelin rakenne1x2x18AWG
Johtimen rakennemonisäikeinen
Langan lajiCu
Langan lajitinatut
Johtimien lukumäärä4
parien määrä2
Suojan rakenneAl-PET muovilla suojatut parit
Suojan rakennetinattu kuparipunos
Suojan rakennetuplasuojattu
Johdon eristemateriaaliPVC
Eristeen väritummanharmaa
Pakkauksen sisältö305m
Johdon ulkohalkaisija12,19mm
Johtimen käyttötarkoitusDeviceNet
Johtimen käyttötarkoitusDeviceNet teollisuusverkot
Johtimen käyttötarkoitusTeollisuus-Ethernet
Johtimen käyttötarkoitusteollisuuden sovellukset
Johtimen käyttötarkoitustiedonsiirto
Nimellisjännite0,3kV
CPR-normiei luokitusta
Johtimien merkintävärikkäät, ilman värien toistamista
Pakkauksen sisältö - ft1000ft
Pohjatinattu kuparimonisäikeinen 18AWG
YhteensopivuusnormiCSA AWM I/II A
YhteensopivuusnormiCSA CMG FT4
YhteensopivuusnormiC(UL) TYPE CMG
YhteensopivuusnormiUL 20201
Toimintalämpötila-20...75°C
ResistanssiUV-säteet
Langan halkaisija15AWG
Langan halkaisija18AWG