- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BELDEN Toimintalämpötila -20...150°C Johtimen rakenne monisäikeinen Johtimen käyttötarkoitus maan alle sijoittamista varten Johtimen käyttötarkoitus sisäkäyttöön Johtimen... Lue lisää
805,22 €(Sis.alv)
641,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 89418.002100
- Paino: 52.1 g
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: öljyt
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: FEP
- Eristeen väri: punainen
- Toimintalämpötila: -20...150°C
- Valmistaja: BELDEN
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 910
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60332-1-2
- Johdon ulkohalkaisija: 4,39mm
- Langan halkaisija: 18AWG
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: maan alle sijoittamista varten
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tehdaspakkaus: 305m
- Pakkauskoko: 30 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - 4X18AWG - CU - FEP - PUNAINEN - -20÷150°C - 300V - CPR: ECA 89418 002100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BELDEN |
| Toimintalämpötila | -20...150°C |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimen käyttötarkoitus | maan alle sijoittamista varten |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Resistanssi | öljyt |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Eristeen väri | punainen |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 20AWG |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,39mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x18AWG |
| Langan halkaisija | 18AWG |
| Pakkauksen sisältö | 305m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 1000ft |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| CPR-normi | Eca |
| Johdon eristemateriaali | FEP |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 910 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista