JOHTO - 1X2X22AWG - CU - FEP - PUNAINEN - -20÷150°C - 300V - CPR: ECA
JOHTO - 1X2X22AWG - CU - FEP - PUNAINEN - -20÷150°C - 300V - CPR: ECA - Lämmönkestävät kaapelit - 88761.0021000 - 1
  • Tuotekoodi: 88761.0021000
  • Paino: 26 g
  • Resistanssi: lämpötila
  • Nimellisjännite: 0,3kV
  • Johdon eristemateriaali: FEP
  • Eristeen väri: punainen
  • Toimintalämpötila: -20...150°C
  • Valmistaja: BELDEN
  • Yhteensopivuus normin kanssa: UL 910
  • Johdon ulkohalkaisija: 2,95mm
  • Langan halkaisija: 22AWG
  • Langan rakenne: lanka
  • johtojen käyttö: ulkokäyttöön
  • johtojen käyttö: sisäkäyttöön
  • Tehdaspakkaus: 305m
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBELDEN
Toimintalämpötila-20...150°C
CPR-normiEca
Johdon eristemateriaaliFEP
YhteensopivuusnormiUL 910
Resistanssilämpötila
Johtimen rakennemonisäikeinen
Eristeen väripunainen
Johtimen käyttötarkoitussisäkäyttöön
Johtimen käyttötarkoitusulkokäyttöön
LisätiedotUL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella
Johtimien merkintävärikkäät, ilman värien toistamista
Johdon ulkohalkaisija2,95mm
Kaapelin rakenne1x2x22AWG
Johtimien lukumäärä2
Langan halkaisija22AWG
Pakkauksen sisältö305m
Pakkauksen sisältö - ft1000ft
Nimellisjännite0,3kV