- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LEGRAND Kotelon materiaali tekomateriaali Tiivistysluokka IP65 Sovellus moduulilaitteiston kotelot Asennus rappauksen päälle Toimintalämpötila -25...40°C Moduulien määrä 0 Z-mitta... Lue lisää
96,52 €(Sis.alv)
76,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEGRAND-001918
- Paino: 1.72 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: tekomateriaali
- Asennus: rappauksen päälle
- Toimintalämpötila: -25...40°C
- Valmistaja: LEGRAND
- Sovellus: moduulilaitteiston kotelot
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IP65 - RAPPAUKSEN PÄÄLLE - MOD.MÄÄRÄ: 0 - RIVIMÄÄRÄ: 4 001918
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LEGRAND |
| Kotelon materiaali | tekomateriaali |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Sovellus | moduulilaitteiston kotelot |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Toimintalämpötila | -25...40°C |
| Moduulien määrä | 0 |
| Z-mitta | 123mm |
| X-mitta | 137mm |
| Y-mitta | 622mm |
| Rivimäärä | 4 |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | kasetti |
| Kannen väri | harma |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista