ILMASYDÄNKELA SP 2,2 MH-0,6 MM
ILMASYDÄNKELA SP 2,2 MH-0,6 MM - Kelat - SP ilmasydänkelat - SP-2.2MH-0.6MM - 1
Air-Core coil with tinned wire ends. High power handling, solid winding form. Height 14 mm Diameter 43 mm Wire diameter 0,6 mm Internal resistance 1,9 Ohm
  • Tuotekoodi: SP-2.2MH-0.6MM
  • Takuu: 3 vuotta
  • Paino: 70 g
kpl
Air-Core coil with tinned wire ends. High power handling, solid winding form.
Height 14 mm
Diameter 43 mm
Wire diameter 0,6 mm
Internal resistance 1,9 Ohm