- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ITW LUMEX SWITCH Toimintalämpötila -40...85°C Kytkimen tyyppi ilkivalltaa vastaan suojatut Tiivistysluokka IP67 (etupuolelta) Asennus paneelille Lähdöt juottoon Päällystemateriaali... Lue lisää
34,30 €(Sis.alv)
27,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W57M-213B
- Paino: 30 g
- Tiivistysluokka: IP67 (etupuolelta)
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: ITW SWITCHES
- Valmistaja: ITW LUMEX SWITCH
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: Ø16,15mm
- Päällystemateriaali: kromi
- Rungon materiaali: sinkkiseos
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,01A / 12V DC
- Kytkimen tyyppi: ilkivalltaa vastaan suojatut
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Näppäimen merkintä: Standby
- Valaistuksen väri: sininen
- Valaistus: LED
- vaihtamisen vääntömomentti: 3N
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ILKIVALLAN KESTÄVÄ KYTKIN - AS: 2 - SPST-NO - 0,01A/12VDC W57M-213B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ITW LUMEX SWITCH |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkimen tyyppi | ilkivalltaa vastaan suojatut |
| Tiivistysluokka | IP67 (etupuolelta) |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | juottoon |
| Päällystemateriaali | kromi |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Valaistus | LED |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Rungon materiaali | sinkkiseos |
| Valaistuksen väri | sininen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Näppäimen merkintä | Standby |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,01A / 12V DC |
| Asennusaukon koot | Ø16,15mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkennän momentti | 3N |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista