- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ESPRESSIF Liitäntä ADC Liitäntä GPIO Liitäntä I2C Liitäntä I2S Liitäntä JTAG Liitäntä PWM Liitäntä SDIO Liitäntä SPI Liitäntä UART Liitäntä USB Kotelo QFN40 Mikropiirin... Lue lisää
4,30 €(Sis.alv)
3,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ESP32-C6
- Paino: 0.5 g
- Kotelo: QFN40
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: ESPRESSIF
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Koot: 5x5mm
- Verkoston laji: ZigBee
- Verkoston laji: WiFi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IC: SOC - BLUETOOTH: BLE - WIFI,ZIGBEE - SMD - QFN40 - 5X5MM - 512KBSRAM ESP32-C6
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ESPRESSIF |
| Liitäntä | ADC |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | JTAG |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | SDIO |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Kotelo | QFN40 |
| Mikropiirin tyyppi | SoC |
| Asennus | SMD |
| Verkoston laji | WiFi |
| Verkoston laji | ZigBee |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Koot | 5x5mm |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Muisti | 512kB SRAM |
| Bluetoothin versio | BLE |
| Salaus | AES128 |
| Salaus | AES256 |
| Salaus | ECC |
| Salaus | HMAC |
| Salaus | RNG |
| Salaus | RSA |
| Salaus | SHA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista