- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
IC: SIP - 256KBRAM,1MBFLASH - LGA32 - SMD - GNSS,LTE- M/NB-IOT - 23DBM
NRF9160-SICA-B1A-R7

Valmistaja NORDIC SEMICONDUCTOR Asennus SMD Toimintalämpötila -40...85°C Kotelo LGA32 Mikropiirin tyyppi SiP Koot 10x16x1,04mm Virtalähteen jännite 3...5,5V DC Lähettimen teho 23dBm Taajuus... Lue lisää
50,86 €(Sis.alv)
40,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NRF9160-SICA-B1AR7
- Paino: 17 g
- Taajuus: 700MHz...2,2GHz
- Kotelo: LGA32
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: NORDIC SEMICONDUCTOR
- Virtalähteen jännite: 3...5,5V DC
- Koot: 10x16x1,04mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
IC: SIP - 256KBRAM,1MBFLASH - LGA32 - SMD - GNSS,LTE- M/NB-IOT - 23DBM NRF9160-SICA-B1A-R7
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NORDIC SEMICONDUCTOR |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kotelo | LGA32 |
| Mikropiirin tyyppi | SiP |
| Koot | 10x16x1,04mm |
| Virtalähteen jännite | 3...5,5V DC |
| Lähettimen teho | 23dBm |
| Taajuus | 700MHz...2,2GHz |
| Muisti | 256kB RAM |
| Muisti | 1MB FLASH |
| Liitäntä | ADC |
| Liitäntä | E-SIM |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | PDM |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | SIM |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | SWD |
| Liitäntä | UART |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M33 |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE- M/NB-IoT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista