
HARTING
LIITINKOTELO: HDC - KOKO 3A - HAN - IP65 - HAKAKIINNITYKSEN KANSSA
09200030220
Tuotekoodi: 09200030220
16,89 €(Sis.alv)
13,46 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | HARTING |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Han D® |
| Tuotantosarja | Han® D |
| Kotelo | koko 3A |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Sähköasennus | puristus |
| Liitinten ominaisuudet | muovikoteloille |
| Liittimen laji | naaras |
| Eristyksen materiaali | polykarbonaatti |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Sisäosan kiinnittäminen | 21x21mm |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Liittimen johtojärjestelmä | 7+PE |
| Engineering PN | Han D 7 Pos. F Insert Crimp |













































