- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHLEGEL Tiivistysluokka IP65 Tuotantosarja RONTRON-R-JUWEL Toimintalämpötila -25...70°C Kytkimen standardi 22mm Asennusaukon koot Ø22,3mm Pään mitat Ø28mm Kotelon väri keltainen... Lue lisää
41,71 €(Sis.alv)
33,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RRJVL
- Paino: 16 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: keltainen
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCHLEGEL
- Asennusaukon koot: Ø22,3mm
- Tuotantosarja: RONTRON-R-JUWEL
- Kytkimen tyyppi: turvallisuus
- Näppimen väri: punainen
- Näppäinmuoto: sieni-
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHLEGEL |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | RONTRON-R-JUWEL |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,3mm |
| Pään mitat | Ø28mm |
| Kotelon väri | keltainen |
| Kytkimen tyyppi | turvallisuus |
| Huomio! | Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. |
| Näppimen väri | punainen |
| Näppäinmuoto | sieni- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €