- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHLEGEL Tuotantosarja OKTRON-R Toimintalämpötila -30...70°C Kytkimen tyyppi turvallisuus Näppäimen isku 3mm Kytkimen standardi 16mm Asennusaukon koot Ø16mm Pään mitat Ø25mm... Lue lisää
37,33 €(Sis.alv)
29,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RKUVGB
- Paino: 11.3 g
- Kytkinten ominaisuudet: paluu kiertämällä
- Toimintalämpötila: -30...70°C
- Valmistaja: SCHLEGEL
- Asennusaukon koot: Ø16mm
- Tuotantosarja: OKTRON-R
- Kytkimen tyyppi: turvallisuus
- Näppäimen merkintä: nuolet
- Näppimen väri: punainen
- Näppäimen isku: 3mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
HÄTÄKYTKIN - 16MM - PUNAINEN - OKTRON-R - Ø16MM - -30÷70°C RKUVGB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHLEGEL |
| Tuotantosarja | OKTRON-R |
| Toimintalämpötila | -30...70°C |
| Kytkimen tyyppi | turvallisuus |
| Näppäimen isku | 3mm |
| Kytkimen standardi | 16mm |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Pään mitat | Ø25mm |
| Näppäimen merkintä | nuolet |
| Kytkinten ominaisuudet | paluu kiertämällä |
| Näppimen väri | punainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista