HAKKURIVIRTALÄHDEVERKKOVIRTALÄHDE,TASAJÄNNITE-12VDC - 1A
HAKKURIVIRTALÄHDEVERKKOVIRTALÄHDE,TASAJÄNNITE-12VDC - 1A - Pistorasiamuuntajat - ZSI121 - 1
Valmistaja ESPE Virtalähde tyyppi hakkuri Virtalähde laji tasajännite- Virtalähde laji verkkovirtalähde Max. lähtövirta 1A Teho 12W johtoliittimen koko 5,5/2,1 Ulkomitat 70x27x38mm Kotelointi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ZSI121
  • Teho: 12W
  • Liittimen malli: suorat
  • Toimintalämpötila: 0...40°C
  • Valmistaja: ESPE
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 75%
  • Ulkoiset koot: 70x27x38mm
  • Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level V
  • Virtalähteen jännite: 90...264V AC
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Pistokkeen malli: EU
  • Virtalähde laji: verkkovirtalähde
  • Virtalähde laji: tasajännite-
  • Virtalähde tyyppi: impulssi-
  • Lähtöliittimen laji: 5,5/2,1
  • Polarisaatio: plussa sisällä
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaESPE
Virtalähde tyyppihakkuri
Virtalähde lajitasajännite-
Max. lähtövirta1A
Teho12W
johtoliittimen koko5,5/2,1
Ulkomitat70x27x38mm
Kotelointipistoke
Suojausoikosulku SCP
Suojausylijännite OVP
Suojausylikuormitus- OPP
Pistokkeen malliEU
Lähtökaapelin pituus1.45m
Tehokkuus75%
Liittimen mallisuorat
Polarisaatioplussa sisällä
Lähtöjännite12V DC
Toimintalämpötila0...40°C