
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,1 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1J-P1IR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1J-P1IR
4,87 €(Sis.alv)
3,88 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ESPE |
| Virtalähde tyyppi | hakkuri |
| Virtalähde laji | tasajännite- |
| Virtalähde laji | verkkovirtalähde |
| Max. lähtövirta | 1A |
| Teho | 12W |
| johtoliittimen koko | 5,5/2,1 |
| Ulkomitat | 70x27x38mm |
| Kotelointi | pistoke |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Yhteensopivuus normin kanssa | Energy efficiency Level V |
| Pistokkeen malli | EU |
| Lähtökaapelin pituus | 1.45m |
| Tehokkuus | 75% |
| Liittimen malli | suorat |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |





















