- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
HAKKURIVIRTALÄHDE -VERKKOMUUNTAJA,PISTOKE - 19VDC - 1,75A - 33W



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi hakkuri Virtalähde laji pistoke Virtalähde laji verkkomuuntaja Max. lähtövirta 1,75A Teho 33W Pistokkeen malli suora lähtöliittimen tyyppi USB micro... Lue lisää
26,94 €(Sis.alv)
21,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-52395
- Paino: 0.22 kg
- Teho: 33W
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: musta
- Sovellus: kannett. tietokon. varten
- Ulkoiset koot: 30x90x75mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 19V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Pistokkeen malli: suora
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi-
- Lähtöliittimen laji: USB micro
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
HAKKURIVIRTALÄHDE -VERKKOMUUNTAJA,PISTOKE - 19VDC - 1,75A - 33W
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | hakkuri |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Max. lähtövirta | 1,75A |
| Teho | 33W |
| Pistokkeen malli | suora |
| lähtöliittimen tyyppi | USB micro |
| Ulkomitat | 30x90x75mm |
| Lähtökaapelin pituus | 1,6m |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Lähtöjännite | 19V DC |
| Sovellus | kannett. tietokon. varten |
| Väri | musta |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Tarkoitus - laitteen valmistaja | Asus |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista