
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,1 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1J-P1IR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1J-P1IR
4,87 €(Sis.alv)
3,88 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Ulkomitat | 115x48x32,5mm |
| Setin sisältö | ilman virtakaapelia |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimen malli | suorat |
| Max. lähtövirta | 1,5A |
| Virtalähde tyyppi | hakkuri |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Teho | 36W |
| Virtalähde laji | työpöytä |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Tuloliittimen laji | IEC C8 |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Lähtökaapelin pituus | 1,5m |
| Tehokkuus | 87% |




























































